Drink and Drive

Drink and Drive služba – Při použití alkoholu není třeba riskovat nehodu nebo odebrání Vašeho řidičského průkazu. Při využití naši služby a pojedete v pohodlí svého vozu až domů.

Užijte si večer a pamatujte, že jakákoli jiná varianta Vás může vyjít dráž než odvoz Vaším vozem. Po Třebíči Vás a Váš vůz odvezeme od 150 Kč. Službu prosím objednávejte dostatečně dopředu, ať můžeme včas zajistit dvoučlennou Taxi posádku a bezpečně vás i s vašim vozem dopravit až domů. 

Volejte na telefonní číslo: +420 725 140 681

Drink and Drive

Vozy k dispozici

Drink and Drive

Partnerské weby

Kurýrní služba Třebíč

Naše firma se zabývá přepravou kusových zásilek, jak po městě Třebíč, tak i po celé České republice a EU. Ke každé zásilce nabízíme individuální a vstřícný přístup.

Taxi Praha

Jsme zprostředkovatelé v oblasti taxislužby v Praze. Vozidla jsou provozována nasimi partnery v rámci přísných podmínek dispečinku!

Tohle je nadpis

Kam Vám dovezeme jídlo? Zadejte adresu kam si přejete jídlo dovézt. Vyberte si restauraci a něco dobrého. Poté vyčkejte z pohodlí domova na příjezd kurýra.

Wedos hosting

Nejoblíbenější, nejprodávanější a největší hosting v ČR. Dopřejte si vysoký výkon, stabilitu a kvalitu! Jen 33 Kč měsíčně bez DPH (479,16 Kč / rok s DPH) včetně domény.

Pojištění online

Srovnání a sjednání pojištění on-line: Cestovní pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění majetku, pojištění právní ochrany, úrazové pojištění, povinné ručení, havarijní pojištění a další.

Copyright © 2020 Taxi Třebíč Dobeš — Ascension WordPress theme by GoDaddy
Call Now ButtonVolejte ihned
%d bloggers like this: