Taxi na letiště

 Potřebujete-li se pohodlně dostat na/z letiště, neváhejte a využijte naši službu Airport taxi. Již od 8 Kč/km Vás bezpečně a pohodlně dopravíme na letiště s ohledem na čas Vašeho odletu či naopak z letiště na Vámi určené místo. A to nejen na pražské letiště Václava Havla, ale i na letiště Brno – Tuřany, Wien ( Vídeň) – Swechat, Bratislavy, Mnichova další. Dopravu zajišťujeme vozy Škoda Octavia 3 generace (lze přistavit i neoznačené vozidlo) a vícemístným vozem VW Caravelle Long.Firmám také nabízíme možnost platby fakturou či platební kartou. Naši řidiči jsou spolehlivý,diskrétní, hovořící anglicky a se snahou vždy plně vyhovět zákazníkovi.

Kontakt pro dálkové trasy a letištní transfery tel.č. : +420 725 140 681 nebo email: taxi.dobes@gmail.com

Taxi na letiště - Smluvní ceny letištních treansferů

Letiště Václava Havla                      od 3200 Kč

Letiště Wien – Swechat                    od 2900 Kč

Letiště Brno – Tuřany                       od 1650 Kč

Uvedené ceny jsou včetně dálničních poplatků a za parkování v prostorách letiště.

Taxi na letiště

Vozy k dispozici

Taxi na letiště

Partnerské weby

Kurýrní služba Třebíč

Naše firma se zabývá přepravou kusových zásilek, jak po městě Třebíč, tak i po celé České republice a EU. Ke každé zakázce nabízíme individuální a vstřícný přístup.

Taxi Praha

Jsme zprostředkovatelé dopravy v oblasti taxislužby. Vozidla jsou provozována našimi smluvními partnery v rámci přísných kontrolních podmínek dispečinku!

Dáme jídlo

Kam Vám dovezeme jídlo? Zadejte adresu kam chcete jídlo dovézt. Vyberte si restauraci a něco dobrého. Poté vyčkejte v pohodlí vašeho domova na příjezd kurýra.

wedos hosting

Nejoblíbenější, nejprodávanější a největší hosting v ČR. Dopřejte si vysoký výkon, stabilitu a kvalitu! Jen 33 Kč měsíčně bez DPH ( 479,16 Kč / rok s DPH ) včetně domény.

Pojištění online

Srovnání a sjednání pojištění on - line: Cestovní pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění majetku, pojištění právní ochrany, úrazové pojištění, povinné ručení, havarijní pojištění a další.

Copyright © 2020 Taxi Třebíč Dobeš — Ascension WordPress theme by GoDaddy
Call Now ButtonVolejte ihned
%d bloggers like this: