Taxi na letiště

 Potřebujete-li se pohodlně dostat na/z letiště, neváhejte a využijte naši službu Airport taxi. Již od 8 Kč/km Vás bezpečně a pohodlně dopravíme na letiště s ohledem na čas Vašeho odletu či naopak z letiště na Vámi určené místo. A to nejen na pražské letiště Václava Havla, ale i na letiště Brno – Tuřany, Wien ( Vídeň) – Swechat, Bratislavy, Mnichova další. Dopravu zajišťujeme vozy Škoda Octavia 3 generace (lze přistavit i neoznačené vozidlo) a vícemístným vozem VW Caravelle Long.Firmám také nabízíme možnost platby fakturou či platební kartou. Naši řidiči jsou spolehlivý,diskrétní, hovořící anglicky a se snahou vždy plně vyhovět zákazníkovi. Kontakt pro dálkové trasy a letištní transfery tel.č. : +420 725 140 681 nebo email: taxi.dobes@gmail.com

Taxi na letiště - Smluvní ceny letištních treansferů

Letiště Václava Havla                      od 3200 Kč

Letiště Wien – Swechat                    od 2900 Kč

Letiště Brno – Tuřany                       od 1650 Kč

Uvedené ceny jsou včetně dálničních poplatků a za parkování v prostorách letiště.

Partnerské weby

Naše firma se zabývá přepravou kusových zásilek, jak ve městě Třebíč, tak i po celé České Republice a EU. Ke každé zakázce máme individuální a vstřícný přístup.
Jsme zprostředkovatelé dopravy v oblasti taxislužby v Praze. Vozidla jsou provozována našimi smluvními partnery v rámci přísných kontrolních podmínek dispečinku!
Kam Vám dovezeme jídlo? Zadejte adresu na kterou chcete jídlo dovézt. Vyberte si restauraci a něco dobrého. Poté vyčkejte z pohodlí vašeho domova na příjezd kurýra.
Copyright © 2019 Taxi Třebíč Dobeš — Ascension WordPress theme by GoDaddy
Call Now ButtonVolejte ihned
%d blogerům se to líbí: