Vícemístné Taxi

Naše vícemístné Taxi je Vám k dispozici až pro 7 osob. V nočních hodinách o výkendu stačí na dispečinku nahlásit, že máte zájem právě o tento vůz. Přes týden a v denních hodinách o výkendu volejte prosím dostatečně dopředu zda-li je vůz k dispozici.

Volejte na telefonní číslo : +420 725 140 681

Vícemístné taxi - Volkswagen Caravelle

Vícemístné taxi

Partnerské weby

Kurýrní služba Třebíč

Naše firma se zabývá přepravou kusových zásilek, jak po městě Třebíč, tak i po celé České republice a EU. Ke každé zakázce nabízíme individuální a vstřícný přístup.

Taxi Praha

Jsme zprostředkovatelé dopravy v oblasti taxislužby v Praze- Vozidla jsou provozována našimi smluvními partnery v rámci přísných kontrolních podmínek dispečinku!

Dáme jídlo

Kam Vám dovezeme jídlo? Zadejte adresu na kterou chcete jídlo dovézt. Vyberte si restauraci a něco dobrého. Poté vyčkejte z pohodlí Vašeho domova na příjezd kurýra.

Wedos hosting

Nejoblíbenější, nejprodávanější a největší hosting v ČR. Dopřejte si vysoký výkon, stabilitu a kvalitu! Jen 33 Kč měsíčně bez DPH (479,16 Kč / rok s DPH) včetně domény.

Pojištění online

Srovnání a sjednání pojištění on-line: Cestovní pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění majetku, pojištění právní ochrany, úrazové pojištění, povinné ručení, havarijní pojištění a další.

Copyright © 2020 Taxi Třebíč Dobeš — Ascension WordPress theme by GoDaddy
Call Now ButtonVolejte ihned
%d blogerům se to líbí: